Zapraszam do stołu

Thermomix

Thermomix w 2020r to była moja praca, moje hobby a jednocześnie sprzęt kuchenny, który wykorzystuję ja i moja rodzina. Zanim jednak o tym życzenia noworoczne 🙂

Na progu Nowego Roku 2021

życzę Tobie szczęścia – takiego znajdowanego w drobnych zdarzeniach, zachwytach przyrodą – takiego szczęścia, którego często nie zauważamy. Poprawiaj sobie nastrój i humor wszystkim czego możesz się uczepić. Walcz o to, żeby być szczęśliwym w drobnych szczęściach. Twoich osobistych szczęściach.

Życzę Ci zdrowia, którego nam masowo brakowało w ostatnim roku. Życzę, aby zdrowy styl życia , był był sensem Twojego życia. Nie diety, odchudzanie tylko zdrowy styl życia, który zapewni Ci odporność i co za tym idzie zdrowie i zadowolenie . Innymi słowy żyj długo, mądrze i szczęśliwie.

Życzę Ci dystansu, do informacji w tv w necie, do złych emocji ludzi, którzy Cię otaczają, do zdarzeń na które nie masz wpływu. Idź swoją drogą, rób co uważasz za słuszne, bądź sobą -nie daj sobą manipulować.

Thermomix Vorwerk z życia przedstawiciela

Thermomix to urządzenie, którym zajmuję się zawodowo od ponad 3 lat. Zawsze informuję, że zaczęłam tą pracę z miłości do urządzenia z którego wcześniej już korzystałam prawie 18 lat. Jako przedstawiciel handlowy Thermomix Vorwerk poznałam szczególnie w ostatnim roku misyjność mojej pracy. Brzmi to bardzo wzniośle, ale tak jest. Moi klienci w trudnym czasie pandemii często kontaktowali się ze mną, dziękując za przekazane instrukcje użytkowania Thermomix, inspiracje kulinarne i moje zauroczenie tym urządzeniem.

Mam to szczęście spotykać w mojej pracy wartościowych, ciekawych ludzi, których nie miałabym szans poznać w innych okolicznościach. Przy stole, przy pysznym jedzeniu nawiązują się między nami szczególne relacje. Często zaprzyjaźniam się z moimi klientami, w sposób zupełnie niezależny od kogokolwiek. Po prostu tak się dzieje… Dowodów na ten fakt mam mnóstwo, i to właśnie pomaga mi przetrwać trudne momenty, które zdarzają się w każdym zawodzie. Odbieram wspaniałe wiadomości, telefony jak np. telefon w wigilijny wieczór … wzruszająca rozmowa z jedną z moich klientek Thermomixowych, która opowiedziała mi jak w ostatnim roku pozytywnie zmieniło się jej życie. Miałam wpływ na te zmiany. To wspaniała informacja, wzruszająca i napełniająca nadzieją. Ostatni rok był bardzo trudny dla większości z nas – czasami coś musi się zawalić, aby dało się zbudować nowe. Niby to jest oczywiste, a jak trudne!

A teraz zestawienie zdjęć z 2020r – oczywiście znów dominacja zdjęć kulinarnych. Choć ten rok obfitował też w filmy (nadal nie wiem skąd znalazłam odwagę by pokonać tremę)

STYCZEŃ

W styczniu nic nie zapowiadało ograniczeń wynikających z pandemii. Później okazało się, że byłam ze swoją grupą Thermomix Vorwerk we właściwym miejscu i czasie na szkoleniu motywacyjnym z Jakubem B. Bączkiem. Dowcipny, misyjny i bardzo inspirujący człowiek, naładowany pozytywnymi emocjami- na żywo- rewelacja! Nieskromnie napiszę -jestem z siebie dumna- lepszego prezentu dla mojej drużyny nie mogłam wymyśleć na progu nieprzewidywalnych zmian! Intuicja to moja mocna strona.

Zdjęcie części mojej grupy, ale za to z celebrytą Jakubem B Bączkiem

Thermomix gotuje świetny ryż na sushi, ale co z resztą? Resztę opowiedział szef kuchni z sieci restauracji – Kago Sushi

Kurs robienia sushi

Thermomix w działaniu na warsztatach kulinarnych „Wege”- szkolimy się wspólnie z przedstawicielami Thermomix Vorwerk

Nasza wyuczona i przetestowana wiedza wege poszła do klientów- pod okiem najprawdziwszej weganki – Moniki Wesołowskiej:

LUTY

Thermomix w 2020r w lutym -tradycyjne pokazy urządzenia w domu klienta z tradycyjnym menu

Luty to także tradycyjne spotkanie Thermomix Vorwerk dla kierowników grup – tym razem w stylu lat 20

Kraków 2020r

Czas ferii i moje ukochane narty

Thermomix i platforma cookidoo jest ciągłą inspiracją, dzięki temu powstają też moje autorskie przepisy jak np.Bajaderka z cieciorki TU LINK do przepisu

MARZEC

Moje siedmioletnie dziecko rozpoczęło produkcję maseczek…. znak nowego.

Kanał youtube Alicja Kalisiak TU LINK – zapraszam do subskrypcji – został wzbogacony o kilka nowych filmów

Zupełnie nowe -szkoła w domu – znajdywanie pomysłów na zajęcia dla dziecka, które tęskni za koleżankami i ma dużo wolnego czasu.

kwiecień

Praca w on-line

Czas świąt w pandemii

Nagrałam film o malowaniu pisanek zapraszam TU LINK

https://youtu.be/Jx5yHA05WXs

Zostań w domu…

maj

Najpiękniejszy miesiąc

Zamknięcie w domu nie jest takie złe np. moja córka artystka TU jej profil wróciła do malowania – tym razem obrazów nie ludzi- tatuaże zakazane.

https://www.facebook.com/kalisiak.ink

Powstają kolejne filmy na youtube i na facebook TU LINK

czerwiec

Thermomix – Kulinarne inspiracje przedstawiciela handlowego

Taki cytat na zegarze przywitał nas w okolicach Czarnej Hańczy „Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same”.

Krótki odpoczynek w naturze – kajaki i 30-rocznica ślubu

Backstage Live z facebook
Rodzinne chwile po kajakach

Lipiec

Zaczął się dla mnie bardzo intensywny czas . Intensywny czas spełniania marzeń. Kurs florystyczny

Thermomix jest w Polsce już 25 lat

Zespół menadżerów Vorwerk Thermomix oddział Saski
Jubileusz w dwie strony hihi..

Sierpień

Odwilż pandemii i spotkanie w realu – mój zespół Thermomix Vorwerk. Wszyscy tego potrzebowali – nie ma jak porozmawiać przy pysznym jedzeniu.

Gotowanie na ekranie – regularne inspirowanie klientów

Live z Joanną Konarzewską
Autorski przepis Asi z książki Pyszne Historie

Moja córka daje czadu – namalowała „obraz” na ścianie. Można siedzieć i patrzeć

Umiejętości florystyczne chłonę w fajnym towarzystwie

Thermomix prezent ślubny? Tak to prezent nr.1 na liście prezentów ślubnych!

Wrzesień

Egzamin florystyczny zdeterminował moje wolne chwile i było warto – mój bukiet został wyróżniony przez komisję !

Ciężko się rozstać z osobami o podobnej pasji – takie jest życie – wszystko się kiedyś kończy

Moje thermomix-owe inspiracje często wzbogacone o profesjonalnie ułożone kwiaty

Październik

Czas jesieni to obfitość warzyw ale królowa jest tylko jedna -dynia

https://cookidoo.pl/recipes/recipe/pl/r48845

Moja grupa Thermomix Vorwerk została wzbogacona o wartościowych przedstawicieli Thermomix. Polecam do obserwowania kilka fanpage 🙂

Listopad

11 listopada to święto, które promuję i celebruję.

W tym roku skorzystałam z fachowej wiedzy mojego kolegi z Thermomix Vorwerk Szefa Kuchni TU LINK do jego profilu.

i wykonałam mistrzowskie danie – choć wcale nie było łatwo i szybko. Piersi gęsi sous-vide z mnóstwem dodatków m.in. zaskakujący i przepyszny popcorn z kaszy gryczanej. Przepis jeszcze nie trafił na blog ale to tylko kwestia czasu. Za to teraz możesz obejrzeć film z life w okresie święta Niepodległości TU LINK

Grudzień

Świetny sklep z niemodyfikowaną mąką orkiszową załącza cytaty z Biblii do produktów. Na koniec jeden z nich – mój ulubiony.

Nie zawsze wszystko się układa… i nie zawsze jest tak piękne … – czasami po prostu wszystko się wali i nie wiadomo co dalej… W Nowym Roku 2021 życzę Ci nadziei i siły , która wzbije Cię ponad wszystkie trudności i przeciwności ..

Z moją Asystentką

 

Brak komentarzy

Zostaw komentarz