Zapraszam do stołu

Tekstylne dodatki tarasu i ogrodu – inspiracje

Bardzo miło rozsiąść się w letni weekendowy poranek na tarasie z poranną kawą lub zjeść spokojnie rodzinny posiłek w ogrodzie. Przyjemne wrażenia są bardziej spotęgowane, gdy wokół nas są piękne kwiaty, kolorowe miękkie poduszki w fotelach , obrus lub serweta na ogrodowym stole. Zupełnie inaczej smakuje kawa pita w miedzy czasie podczas porannej gonitwy przed wyjściem do pracy. Aby nasz wypoczynkowy kąt na tarasie , balkonie czy w ogrodzie wyglądał pięknie nie trzeba wielkich nakładów wystarczy odrobina inwencji i trochę inspiracji:

FOLK e-obrus,ol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

serweta e-obrus.pl

 

Główne wrażenie tworzą kwiaty i tekstylne dodatki. Różne ozdoby i gadżety można wykonać samodzielnie – kolejna porcja inspiracji z netu:

 

 

 

e-obrus.pl Serweta z makami

 

e-obrus.pl Serweta z chabrami

 

Nie lubię cerat na stole ogrodowym kojarzą mi się one z PRL-em. Usilnie namawiam do tekstyliów, bo tworzą wysublimowany klimat . Tarasowy stół wymaga innych dodatków niż stół w salonie czy dużym pokoju. Uważam,że serwetki , bieżniki na taras muszą być nietuzinkowe, trochę siermiężne, folkowe, kolorowe, stworzone w recyklingu – zaskakująco pomysłowe:

 

 

 

serwetki FOLK e-obrus.pl
bieżnik serwetki FOLK e-obrus.pl

 

Zostaw komentarz