Nakrycie stołu Przedstawiciel Thermomix Zapraszam do stołu

Jak przystroić stół? Spotkanie klasowe.

Jak przystroić stół – żeby było oryginalnie i sympatycznie i bez dużych nakładów finansowych. To, że trzeba stół ozdobić na przyjęcie jestem oczywiście pewna! Ładnie zastawiony stół i pyszne jedzenie jest gwarantem dobrej zabawy. Zawsze.

Miałam ogromną przyjemność współorganizować ostatnio przyjęcie dla moich kolegów i koleżanek (i naszych cudownych wychowawczyń) z podstawówki – bagatela po 35 latach!!

Wymyśliłam, że podstawową ozdobą będzie tarcza szkolna. Projekt zrobiła mi córka grafik, dzięki temu wszystko było już bardzo proste.

Kiedyś tarcza była znienawidzonym przez nas elementem ubioru ucznia. Nauczyciele dyżurni sprawdzali przy wejściu do szkoły czy mamy przyszyte na stałe tarcze. My oczywiście kombinowaliśmy jak je przymocować na chwilę, żeby za chwilę się jej pozbyć.

Pięknie wyhaftowana (www.tercja.pl) w dużych rozmiarach na spotkaniu po latach była przez nas przypinana z dumą 🙂 Jeden z moich ulubionych kolegów podszedł do mnie i oświadczył, że po imprezie oprawi tą tarczę w ramkę i powiesi sobie na ścianie w domu 🙂

Tarczowa impreza była super, wyciągnęliśmy stare fotki oraz zdjęcia rodzinne. Zrobiliśmy też wiele pamiątkowych bieżących zdjęć , żeby było co wspominać 🙂

Jak przystroić stół na spotkanie klasowe?

Wracam do tematu. Tarcze wydrukowałam na grubym papierze po wycięciu przykleiłam je do małych spinaczy (ok.4cm). Jest to świetny sposób, aby łatwo przymocować ozdobę tematyczną do eleganckich serwetek.

Szafirowe sztuczne kamienie i szafirowa woda w szklanych transparentnych naczyniach do świec pięknie podkreśla tarczę na białych serwetkach. Świece wodne dają ogromne możliwości tworzenia ozdób na stół – bardzo je lubię (link)

Kwiat zawinięty jest w szafirową flizelinę florystyczną

Tarcza była też na torcie. Wydrukowałam ją na specjalistycznym wydruku cukrowym tu link  profesjonalnej firmy)

Tarcza była moim tematem przewodnim – podzieliłam się tą inspiracją, ponieważ była bardzo udana, spełniła swoje zadanie i nie wymagała dużych nakładów finansowych.

 

 

 

Brak komentarzy

Zostaw komentarz