Przedstawiciel Thermomix Przyprawy Wszystkie przepisy

Wegeta naturalna

Wegeta naturalna to zestaw suszonych ziół i warzyw z dodatkiem soli. Mój przepis powstawał na przestrzeni wielu lat. Obecny skład jest naprawdę świetny. Nie wierz mi – sprawdź !

Wykorzystuję tą przyprawę naturalną do zup, sosów, warzyw i mięs. Jest naprawdę uniwersalna. Bardzo aromatyczna i pełna zdrowych składników. Bez żadnych sztucznych dodatków i bez sztucznych konserwantów. Ta wegeta jest całkowicie wykonana w Thermomix.

Od 6 lat pracuję jako przedstawiciel handlowy Thermomix Vorwerk oraz Lider Zespołu, natomiast z Thermomix korzystam ponad 20 lat. Właśnie wykonanie takich przypraw naturalnych jak np. wegeta naturalna skradły moje serce.

Jeżeli chcesz dodać ziół św.Hildegardy do tej wegety zajrzyj TU

Dużo inspiracji z testowanych dań z cookidoo znajdziesz na moim fanpage TU LINK i na insta TU LINK gdzie razem z przedstawicielami z zespołu mnóstwo gotujemy. Zapraszam do obserwowania.

Wydruk przepisu
Wegeta naturalna
Całkowicie naturalna przyprawa uniwersalna typu Wegeta
Sposób przygotowania
 1. Do naczynia miksującego dorzucać kolejne składniki tarując za każdym razem wagę
 2. Zmiksować wszystkie składniki obr.10/czas 40 s
 3. Przechowywać w szczelnie zamkniętym słoiku lub pojemniku
Pozostałe informacje

2 komentarze

 • Odpowiedz
  Wiktoria Gniewosz
  29 stycznia 2024 o godzinie 11:08

  Właśnie takie naturalne przyprawy, jak ta wegeta, mogą naprawdę urozmaicić codzienne gotowanie. Mam nadzieję, że uda mi się wypróbować ten przepis i dodać trochę ziół św. Hildegardy do mojej wegety.

  • Odpowiedz
   Alicja Kalisiak
   4 lutego 2024 o godzinie 11:10

   Serdecznie polecam 🙂 Alicja

  Zostaw komentarz