Nakrycie stołu Zapraszam do stołu

Czarny to nie kolor – to styl życia

Czarny kolor to znak nowoczesnego stylu bycia i modnych inspiracji we wnętrzach – to styl życia. Dziś nawet można kupić piękne czarne róże!

Do niedawna czarny obrus nie kojarzył się dobrze. Obecnie wręcz przeciwnie czerń jest nowoczesna i piękna . Pokażę Wam,że czarny obrus i aranżacje w kolorze czerni i bieli wyglądają klasyczne i elegancko.

 Czarny obrus
Długo szukałam odpowiedniej tkaniny,która będzie ładna i łatwa w użytkowaniu a przede wszystkim,która nie farbuje. Czarne tkaniny często „puszczają farbę”.
Moje zdjęcia przedstawiają czarny obrus z białą wypustką w bardzo klasycznej formie. Do stylizacji wykorzystałam też kontrastowe serwetki białe z czarną wypustką oraz czarne obrączki na serwetki i piękną nowoczesną zastawę oczywiście biało czarną.

Zestaw pięknie wygląda także w odwrotnym zestawie kolorów, gdzie biel jest w przewadze:

biały obrus z czarnymi nakładkami i białymi serwetkami

 

biel z akcentami czerni

Do biało-czarnego zestawu kolorów można zastosować bezpiecznie kontrastowy kolor w stylizacji np. czerwony i mamy gotową stylizację na np. romantyczną kolację walentynkową:

 

Do powyższych zdjęć wykorzystałam:
obrusy, serwetki czerwone,czarne obrączki na serwetki , szklane obrączki na serwetki ze sklepu internetowego : e-obrus.pl
zastawa : www.polszklo.com.pl/

Zostaw komentarz